Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w gruncie rzeczy bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających zawodowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można wykonać. https://medpolonia.com.pl Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, lecz również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.